Klub Bezpiecznego Puchatka

Klub Bezpiecznego Puchatka jest programem edukacyjnym, który wpisuje się w szczytną inicjatywę poprawienia bezpieczeństwa najmłodszych uczniów klas podstawowych. W ramach tego programu uczniowie klas I uczą się, jak być bezpiecznym na drodze, w szkole i domu. Partnerem akcji jest: Biuro Prewencji i Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji, patronat honorowy objęło Kuratorium Oświaty. Szkoła otrzymała certyfikat potwierdzający udział w programie. Edukacja dzieci w zakresie bezpieczeństwa jest zadaniem długofalowym i wymagającym dużego zaangażowania ze strony rodziców, jak i nauczycieli. Mamy jednak nadzieję, że dzięki tej akcji uda nam się wspólnie wykonać kolejny, duży krok w kierunku zapewnienia naszym dzieciom bezpieczeństwa.

Koordynatorem programu  w roku szkolnym 2016/2017  jest pani Aleksandra Wasilewska

klubbp001    klubbp002

Wcześniejsze Edycje:

W ramach tego programu uczniowie klas I uczyli się, jak być bezpiecznym na drodze, w szkole i domu. Od 19 do 23 listopada uczniowie rozwiązywali internetowy Ogólnopolski Test Wiedzy o Bezpieczeństwie. Wzięło w nim udział ponad 60 tysięcy pierwszoklasistów ze szkół podstawowych z całej Polski, które uczestniczą w programie. Partnerem akcji jest: Biuro Prewencji i Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji, patronat honorowy objęło Kuratorium Oświaty. Szkoła otrzymała certyfikat potwierdzający udział w programie.

W roku szkolnym 2012/2013program koordynowały: Joanna Bochynek i Dagmara Pazio.

W roku szkolnym 2013/14 program koordynowała Tamara Jamróz.