Lepsza Szkoła

W roku 2017/18 kontynuujemy program "Lepsza Szkoła."

Program ten od 2002 roku pomagają w weryfikacji wiedzy uczniów, badaniu efektywności nauczania oraz w przygotowaniach do egzaminów zewnętrznych. Dotychczasowe edycje LEPSZEJ SZKOŁY zgromadziły prawie 80 tysięcy nauczycieli i ponad 6 milionów uczniów.

Projekt edukacyjny LEPSZA SZKOŁA jest przeznaczony dla nauczycieli korzystających z podręczników GWO. W naszej szkole korzystamy z tego projektu w nauczaniu matematyki i języka polskiego w klasach VII. W ubiegłym roku szkolnym 2016/2017 klasy VI osiągnęły wynik wysoki z matematyki- stanin 7. Nasi uczniowie napisali test o ponad 10 punktów procentowych wyższy niż średnia województwa.