Przyrodnicze łamigłówki

Konkurs "Przyrodnicze łamigłówki"
  1. Całoroczny, szkolny konkurs „Przyrodnicze łamigłówki” przeznaczony jest dla uczniów klas IV – VI. Konkurs składa się z 10 etapów. Każdy etap to jeden zestaw zadań logicznych lub szyfrokrzyżówka na dany temat, którą uczniowie rozwiązują w ostatni piątek miesiąca, w sali nr 8, na 6 lub 7 godzinie lekcyjnej. Za prawidłowe rozwiązanie zadań uczeń może otrzymać maksymalnie 10 punktów. Punkty za każdy etap wpisywane są do tabeli, która znajduje się w gablocie przy sali nr 8. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w czerwcu 2017 r. Laureatami „Przyrodniczych łamigłówek” zostaną uczniowie, którzy uzyskają największą ilość punktów za wszystkie etapy konkursu.

Koordynator konkursu – Mirosława Malczewska.

2. Wyniki konkursu: Laureatami konkursu wśród uczniów klas IV zostali: Anna Ksiądz, Dominik Koim, Kamil Winczakiewicz, Jacek Leśniowski, wśród uczniów klas V: Jan Gryglaszewski Agata Schmidt, zaś wśród uczniów klas VI - Anna Czuchra