Internetowy Teatr TVP dla Szkół

iteatr

Rok szkolny 2016/2017

W tym roku szkolnym ponownie bierzemy udział w projekcie " Teatr Internetowy dla szkół TVP". Mamy nadzieję, na przeżycie nizwykłych teatralnych przygód.

19 września odbyło się pierwsze przedstawienie emitowane z Teatru Arlekin w Łodzi pt. "Tajemnica Wesołego Miasteczka"

W paździeniku zaprezentuje się Teatr "Banialuka" z Bielska - Białej w spektaklu

"Baśń o Rycerzu bez Konia"

W roku szkolnym 2015/2016 nasza szkoła po raz drugi włączyła się do ogólnopolskiego projektu "" Internetowy Teatr TVP dla Szkół".Dzięki niemu nasi uczniowie będą mieli ułatwiony dostęp do najnowszych przedstawień teatralnych - i to bez wychodzenia ze szkoły. Przekonają się, że internet to nie tylko źródło wiadomości czy gier, ale także sposób na obcowanie ze sztuką!

Rok szkolny 2014/15

12.09.2014 r.

Tegoroczny sezon artystyczny rozpoczął spektakl " Krawiec Niteczka" z Teatru Lalki i Aktora " Ateneum" w Katowicach  RELACJA

23.09.2014 r.