BIP

Uwaga

Jak możemy Ci pomóc Ziemio- COMENIUS

Chcemy uczyć naszych uczniów ekologii ponieważ chcemy aby wzrastali w duchu odpowiedzialności za swoje środowisko. Chcemy im pokazać, że mają  wpływ na ich otoczenie ale też na całą planetę. Dlatego uczymy ich recyklingu, jak minimalizować produkcję śmieci, pokazujemy im piękno natury - a także jak to piękno chronić.

W naszym projekcie zwracamy uwagę na wpływ ludzkiej działalności na naturę i uczymy poszukiwania nowych rozwiązań i wdrażania ich w życie. Chcemy także uczyć się od innych krajów jak oni rozwiązują problemy związane z ochroną środowiska i produkcją śmieci. Chcemy znaleźć różnice i podobieństwa i pokazać to naszym uczniom. Wykonujemy nasze produkty aby mogły być one potem pomocą w pracy w szkole podczas lekcji. Wyjeżdzamy na wycieczki aby obserwować otaczajacą nas przyrodę, uczymy się ...

Więcej można o tym przeczytać na stronie projektu: http://howcanwehelpyouearth.like.pl/

Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.