Projekt e-Twinning: „Song Contest”

etwining

Projekt e-Twinning: „Song Contest"

Od października 2017 do maja 2018 roku nasza szkoła bierze udział w międzynarodowym projekcie e-Twinning pt. „Song Contest" - Konkurs Piosenki Eurowizji, w którym uczestniczy 8 krajów: Włochy, Ukraina, Hiszpania, Francja, Grecja, Wielka Brytania, Azerbejdżan oraz Polska.

Aby wziąć udział w projekcie nasi uczniowie musieli przejść eliminacje w konkursie piosenki anglojęzycznej: „All you need is love".

Zwycięzcami I etapu zostali:

Klasa 5A: Patryk Susek, Maksymilian Busdygon, Julia Camona, Julia Hozumbek
Klasa 4D: Julia Cichoń, Emilia Jagielska, Wiktoria Kaleta, Agata Kasperczyk
Klasa 4A: Aleksandra Jach

Projekt zakończy się nagraniem wspólnego teledysku krajów partnerskich. Rezultaty konkursu zostaną przedstawione na uroczystym apelu z okazji Zakończenia Roku Szkolnego 2017/2018.

Organizatorem projektu jest pani mgr Joanna Komarnicka, a współorganizatorem jest pani mgr Anna Komarnicka.