Rada Rodziców

Przy szkole działa prężnie Rada Rodziców. Jej kompetencje określa statut szkoły. W skład RR wchodzą przedstawiciele każdego oddziału- od klasy 1 do 7.

Konto Rady Rodziców:

PKO BP O/Katowice  97 1020 2313 0000 3702 0019 7913

Rada Rodziców naszej szkoły wzięła udział w konkursie MEN "Mam 6 lat" Celem konkursu jest upowszechnianie najciekawszych form aktywności rad rodziców umożliwiających przyjazną adaptację dzieci 6-letnich do edukacji szkolnej oraz wsparcie współpracy między radami.

Konkurs składał się z dwóch modułów. W pierwszym z nich - „Sześciolatek w przyjaznej szkole" - wyłonione zostały najciekawsze przykłady działań, które podjęła szkoła, by przygotować się do przyjęcia sześciolatków.

Z dumą możemy napisać że prezentacja przygotowana przez naszych rodziców zaowocowała zdobyciem certyfikatu.

Dochód z kiermaszu 2015

Dochód z kiermaszu 2016