BIP

Uwaga

Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski

Szkoły Podstawowej Nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach

 Tworzą go wszyscy uczniowie klas I - VII.

Nasze wydawnictwo

"Informator SU" TUTAJ

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 

Rok szkolny 2017/2018  

FUNKCJE:

Przewodniczący SU: Tomasz Syrkiewicz

Zastępca: Magdalena Kita  

Sekretarz/ Protokolant: Julia Hozumbek / Oliwia Gogoła

Sekcja dekoracyjna: Julia Hozumbek, Julia Camona, A. Ksiądz, M. Kita, S. Smykała

Sekcja redakcyjna: skład sekcji stanowi grupa 12 osób wybrana spośród klas IV-VII 

Poczet sztandarowy – Oliwia Pilarz, Tyom Dziechciarz, Vanessa Papis

Asystent RPU – Patryk Susek

Opiekunowie SU oddział I-III- mgr Mariola Gałach

Opiekunowie SU oddziały IV-VII - mgr Marta Kazuch; mgr Mirosław Rusinowski

 

Zebrania SU odbywają się w każdy poniedziałek o godz.12.30 w sali 15.

 

REGULAMIN KONKURSU O MIANO "KLASY SZTANDAROWEJ"

 

Udział w konkursie biorą uczniowie klas IV - VII.

Głównym kryterium konkursu " Klasy sztandarowej" jest suma średniej klasowej z przedmiotów edukacyjnych oraz średniej na ucznia zdobytych punktów w zachowaniu, podzielona przez dwa.

Przy obliczaniu średniej klasowej z zachowania stosuje się następującą klasyfikację:

    • wzorowe – 6 pkt
    • bardzo dobre – 5 pkt
    • dobre – 4 pkt
    • poprawne – 3 pkt
    • nieodpowiednie – 2 pkt
    • naganne – 1 pkt

Tytuł " Klasy sztandarowej" otrzymuje klasa, której zsumowane punkty po dwóch półroczach są najwyższe w szkole.

Nagrodą w konkursie jest dofinansowanie przez Radę Rodziców wycieczki klasowej w wysokości 500 zł

 

Nowy regulamin SU – na osobnym dokumencie pdf.

 

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Rok szkolny 2016/2017

 

FUNKCJE:

 

Przewodniczący SU: Wiktoria Zipper 

Zastępca: Michał Pardela 

Sekretarz/ Protokolant: Patrycja Kowalska 

Sekcja dekoracyjna: Vanessa Papis, Agata Olszewska, Patrycja Sarnecka, 

Sekcja redakcyjna: Aleksandra Jach, Tomasz Syrkiewicz 

Poczet sztandarowy – Patrycja Sarnecka, Alicja Szostok, Gontarz Alicja, Jakub Wątroba, Filip Wrona, Krzysztof Uliasz; Olga Henel, 

Opiekunowie SU - mgr Monika Matysiok; mgr Mirosław Rusinowski

 

Zebrania SU odbywają się w każdy poniedziałek o godz.12.30 w sali 26.

 

 Wyniki Konkursu o miano Klasy Sztandarowej I półrocze roku szkolnego 2016/2017

 

Sprawozdanie z realizacji planu SU I półrocze roku skzolnego 2016/2017

 

REGULAMIN KONKURSU O MIANO"KLASY SZTANDAROWEJ"

Udział w konkursie biorą uczniowie klas IV - VI.

Tytuł " Klasy sztandarowej" otrzymuje klasa, której średnia z przedmiotów edukacyjnych oraz średnia na ucznia zdobytych punktów w zachowaniu jest najwyższa w szkole. 

Nagrodą w konkursie jest dofinansowanie przez Radę Rodziców wycieczki klasowej w wysokości 500 PLN

Regulamin wyborów SU – na osobnym dokumencie pdf.

 

Rok szkolny 2015/2016

 Zebrania SU odbywają się w każdy czwartek o godz.12.30 w sali 12.

 

PRZEWODNICZĄCY SU:

Jakub Cichoń

     ZASTĘPCA:

    Anna Fojkis

SEKRETARZ/PROTOKOLANT:

Paulina Cichoń

POCZET SZTANDAROWY:

Anna Fojkis

Amelia Rucińska

Wiktoria Wojtyczka

Wiktor Kurzeja

Dawid Siekański

DSC08876

 

SEKCJE:

       Sekcja dekoracyjna:    

Maria Widera

Maja Nguyen Viet

    Sekcja redakcyjna:     

Jan Gryglaszewski

Jakub Kaczmarek

Łukasz Jakimowicz

Sekcja konkursowa:

Amelia Rucińska

konkurs

 

Sekcja ekologiczna:

Jakub Dąbrowski

Asystent RPU:

Piotr Gryglaszewski

 

http://www.elsnet.pl/~sp199/pliki1/prawa.png

 

Opiekunowie SU:

mgr Monika Matysiok

mgr Mirosław Rusinowski

(w zastępstwie mgr Ewelina Zbrońska - Langner)

 

Aktualności:

Dyskoteka andrzejkowa odbędzie się w dniu 24 listopada 2015 r. g. 16:00 - 18:00 w holu szkoły przy ul. Dekerta 1. Zapisy u wychowawców klas.

W tym tygodniu Szczęśliwy wtorek to numery 10.

 

"Jak Cię widzą, tak Cię piszą", czyli o stroju i nie tylko

Impreza integracyjna dla klas IV 2015

Góra grosza 2016

Dzień zimowy 2015

Dzień szalonej fryzury 2015

Dzień Pluszowego Misia 2015

Informator SU 2015/2016

Numer 1   Numer 2   Numer 3   Numer 4

 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Rok szkolny 2014/2015

Zebrania SU odbywają się w każdy poniedziałek o godz.12.30 w sali 24.

 

 Przewodnicząca SU :

Martyna Gontarz

Zastępca : Laura Stecz 

Skarbnik : Klaudia Mudy 

Sekretarz : Anna Fojkis  

Opiekunowie SU:

mgr Agnieszka Olczy

mgr Dagmara Pazio

 

 NOWY REGULAMIN KONKURSU O MIANO

 "KLASY SZTANDAROWEJ"

 Udział w konkursie biorą uczniowie klas IV - VI.

Tytuł " Klasy sztandarowej" otrzymuje klasa, której średnia z przedmiotów edukacyjnych oraz średnia na ucznia zdobytych punktów w zachowaniu jest najwyższa w szkole.

Nagrodą w konkursie jest dofinansowanie przez Radę Rodziców wycieczki klasowej w wysokości 400 PLN.

 

  VI Zlot Samorządów Uczniowskich 2015

 

Plan pracy SU:

 rok szkolny 2014/2015

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Rok szkolny 2013/2014

Regulamin SU

 

Plan pracy SU 2013/2014

 


 




Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.