Marzycielska Poczta 2013

Jak co roku w grudniu Panie Monika Matysiok i Joanna Dziuba przeprowadziły w naszej szkole akcję charytatywną dla chorych dzieci z Fundacji "Marzycielska Poczta".

Dzieciaki zrobiły piękne prace na konkurs plastyczny "Kartka Bożonarodzeniowa". Nasi uczniowie nie tylko mieli  okazję do zdobycia nagród, ale przede wszystkim dali radość chorym kolegom i koleżankom z innych miast. W tym roku do akcji przyłączyły się szczególnie klasy Ic, IIa oraz IIb wraz ze swoimi Paniami.
Pani Agnieszka Cyganek nauczycielka języka angielskiego zorganizowała konkurs plastyczny na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową w języku angielskim, z którego prace uczniowie przekazali dla chorych dzieci.

Kartki przesłaliśmy do:

• Alicji Kosmali z Sosnowca,
  • Elizy Banicy z Gniezna,
  • Aleksandry Myśliwiec z Opola,
  • Mateusza Szostaka z Tczewa.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy wywołać uśmiech na czyjejś twarzy i spełnić jego małe marzenie.

• Zdjcie0239

Simple Image Gallery Extended