Wielkanocne Konkursy Rodzinne 2014

W kwietniu 2014 r. Panie Joanna Dziuba i Monika Matysiok zorganizowały wielkanocne konkursy plastyczne dla uczniów klas I i II. Dzieciaki wraz z rodzicami, rodzeństwem lub innymi członkami swojej rodziny wykonywały prace plastyczne o tematyce wielkanocnej. Klasy I „Jajko wielkanocne”, klasy II „Kartkę wielkanocną”. Konkursy cieszyły się dużym zainteresowaniem i napłynęło wiele pięknych prac. Jury musiało dokonać trudnego wyboru tych najwspanialszych prac. Po długiej dyskusji nagrodziło, aż 13 prac. Wszystkie prace jednak były zwycięskie, ponieważ zostały wysłane w prezencie do chorych dzieci z Fundacji „Marzycielska Poczta”.

W konkursie na jajko wielkanocne:

I miejsce

Kinga Langner I miejsce           Kamil Winczakiewicz I miejsce

Kinga Langner kl. I c  Kamil Winczakiewicz kl. I b

Dorota Antosz II miejsce          Mateusz Perfecki II miejsce

Dorota Antosz kl. I a    Mateusz Perfecki kl. I a

jacek Lesniowski III miejsce            Szymon Mendrela III miejsce

Jacek Leśniowski kl. I b Szymon Mendrela kl. I b

wyróżnienie

Natalia Bak wyroznienie

Natalia Bąk kl. I b

W konkursie na kartkę wielkanocną: