Ogólnopolski Turniej Szermierczy Młodzików „O Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Kamionkach w szabli dziewcząt i chłopców” – Kamionki – 09.11.2019.

W dniu 9 listopada 2019 r odbył się Ogólnopolski Turniej  w szabli młodzików  Kamionkach koło Poznania . Z naszej szkoły startowało   7 uczniów (3  zawodników i  4 zawodniczki).

W zawodach wszyscy nasi uczniowie z powodzeniem walczyli w  eliminacjach grupowych, niektórzy  wygrali w nich  nawet po kilka walk, i wszyscy awansowali do fazy pucharowej w której w większości wygrała swoją pierwszą walkę.

Najlepszy wynik uzyskała Zuzanna Krot której udało  się awansować do najlepszej szesnastki turnieju a w 32 byli jeszcze Igor Koczwara, Borys Krawczyk, Oliwia Gogoła, Lena Stawiarz i Kinga Ciociorko

Miejsca dziewcząt w turnieju młodziczek to:

14. Zuzanna Krot

22. Oliwia Gogoła

25. Lena Stawiarz

32. Kinga Ciociorko

Chłopcy zajęli odpowiednio miejsca kategoria młodzika:

17.Igor Koczwara

22.Borys Krawczyk

48.Oskar Wiśniewski

Cieszy to że zawodnicy zaczęli poprawiać swoje wcześniejsze błędy i nie było osoby, która wyjechałaby z Wielkopolski bez zwycięstwa