W dniu  23  listopada 2019 odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w szabli młodzików w Koninie.  W   turnieju ogólnopolskim z klasy sportowej startowało  5 uczniów (3 zawodników i 2 zawodniczki).

W kategorii chłopców wszyscy nasi uczniowie z powodzeniem walczyli w eliminacji grupowej, niektórzy  wygrali w nich j nawet po kilka walk, wszyscy awansowali do fazy pucharowej, w której najlepiej spisał się Igor, który po dwu bardzo dobrych walkach   w fazie pucharowej (V do 2 i V do 10), awansował do najlepszej szesnastki turnieju i dopiero w walce o finał musiał uznać wyższość obecnie najlepszego zawodnika w tej kategorii przegrywając do 7.

Ostatecznie chłopcy zajęli odpowiednio miejsca:

16-Igor Koczwara

35- Aleksander Świerz

56- Oskar Wiśniewski

W kategorii dziewcząt walczyły Lena Stawiarz i  Oliwia Gogoła, które wygrały kilka walk i awansowały do fazy pucharowej turnieju, a Oliwia wygrywając swą pierwszą walkę w pucharach awansowała do pierwszej 32 turnieju.

Miejsca dziewcząt na tym turnieju to:

29 - Oliwia Gogoła

36  - Lena Stawiarz

Wyjazd na zawody można uznać za  udane, szczególnie że wszyscy zawodnicy zanotowali na swoim koncie jakieś zwycięstwo. :-)