Ogólnopolski Turniej Szermierczy młodzików w szabli – Brzoza 2019

W dniu 14 grudnia  2019 r odbył się   Ogólnopolski Turniej Szermierczy Dziewcząt i Chłopców” .

Turniej odbywał się w trzech  kategoriach wiekowych -   przedstawiciele  naszej szkoły startowali w  kategorii młodzika.

W kategorii  chłopców świetnie spisał się Igor Koczwara który wygrał dwie walki pucharowe i zajęła bardzo wysokie VI miejsce, po jednym zwycięstwie drugi nasz reprezentant Maciej Walczak zajął 14 miejsce.

W kategorii dziewcząt  obydwie nasze uczennice  z powodzeniem walczyły  w eliminacji grupowej i  awansowały do najlepszej 32 zawodów, ostatecznie zajmując miejsca Zuzanna Krot 18, a Olga Krot 30

Wyjazd na zawody można uznać za bardzo udane, szczególnie iż nasi zawodnicy  i mieli potraktować te zawody ściśle szkoleniowo.