Igor Koczwara zwycięża w Ogólnopolskim Turnieju młodzików w szabli a Maciej Walczak zajmuje trzecie miejsce

W dniu 29 maja 2021 r odbył się Ogólnopolski Turniej Szermierczy Dziewcząt i Chłopców” Grodziska Szabla”  Memoriał Jerzego Pawłowskiego.

Turniej odbywał się w kategorii chłopców i dziewczyn  -   uczniowie naszej szkoły startowali w oby dwu  kategoriach  młodzików.

W kategorii chłopców – zwyciężył nasz uczeń Igor Koczwara z trzecie miejsce zajął Maciej Walczak a  Borys Krawczyk i Aleksander Świerz byli w najlepszej 32 zawodów.

Ostatecznie chłopcy zajęli odpowiednio miejsca:

1. Igor Koczwara

3 . Maciej Walczak

1. Aleksander Świerz
  2. Borys Krawczyk

W kategorii   dziewcząt wszystkim  naszym zawodniczko udało się przejść eliminacje grupową, w której każda z nich wygrała parę walk. Dziewczyny dzielnie walczyły w pucharach  i również   udało się im  awansować do najlepszej 32 turnieju.

Miejsca dziewcząt na tym turnieju to:

1. Lena Stawiarz
  2. Michalina Walczak
  3. Olga Krot

Super Wyniki GRATULUJEMY :-)