Międzynarodowy Turniej Szermierczy Challenge Wratislavia we Wrocławiu - 21.06.2021.

W dniu 21 czerwca 2021 we Wrocławiu odbył się Międzynarodowy Turniej Szermierczy Challenge Wratislavia w szabli , uznawany za nieoficjalne mistrzostwa świata w szermierce dla dzieci w trzech broniach.

Jak zawsze  w poniedziałek odbyły się  zawody szablowe . Nasi zawodnicy mogli się zmierzyć z rówieśnikami z  innych państw. Wyniki naszych zawodników były bardzo dobre ,a Igor i Maciej byli pierwszymi zawodnikami z Polski w swoim roczniku w kategori najstarszej ( roczniki 206 i 2007)

Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca: Miśka 10, Igor 14, Maciek 15, Olga 16, Lena 24, Zuza 26, Borys 33 i Olek 34.

Reasumując wyjazdu na Międzynarodowy Turniej Szermierczy Challenge Wratislavia spełnił zakładane cele pod względem integracyjnym, organizacyjnym i merytorycznym.

Gratulacje i planszom mówimy: Do zobaczenia po wakacjach