•  Zadzwoń do nas
  • A-
  •  +

Search HP

W związku z udziałem w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł są dostępne dwa konkursy dla uczniów klas 1-8.

Kilka słów o dysleksji

"Dopalacze - jak to działa"

Jak poprawić nastrój? - prezentacja otrzymana w ramach Dobrych praktyk, autorstwa pani  psycholog dr Małgorzaty Glenc, zatrudnionej w Szkole Podstawowej nr 48 im. Juliusza Ligonia w Katowicach.

Pomoc w kryzysie

Aktywność fizyczna jest niezbędnym elementem życia człowieka. Odpowiednio dobrana aktywność ruchowa sprzyja prawidłowemu rozwojowi ciała i zachowaniu zdrowia.  Aby przyniosła odpowiednie efekty, powinna być systematyczna.

Poniżej znajdziesz zasady, których powinien przestrzegać każdy człowiek, aby czuć się zdrowo i być zdrowym.

STRES  - potrafi motywować do działania, jednak jego nadmiar niesie za sobą szereg negatywnych skutków.

JSN Educare is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework