•  Zadzwoń do nas
  •  32 2581889

Search HP

Szanowni Państwo.

Informujemy, że w ramach pomocy pedagoga szkolnego został uruchomiony telefon do konsultacji z pedagogiem dla rodziców i uczniów.  Możecie Państwo dzwonić z problemami dotyczącymi dzieci, uwagami dotyczącymi kształcenia na odległość. Uczniowie mogą skorzystać z pomocy i wsparcia w trudnej obecnie sytuacji.
Numer telefonu: 727-709-159.
Godz. konsultacji:
poniedziałek 14.00-15.30
Wtorek 11.30-12.30
Środa 12.00-13.00
Czwartek 12.00-13.00
Piątek 11.30-12.30

Każde dziecko powinno znać podstawowe zasady bezpiecznego zachowania się w rożnych sytuacjach. Pod tym linkiem można znaleźć cenne wskazówki

Szanowni Państwo,

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach, będący organizatorem rodzinnej pieczy zastępczej poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej.

SPOSOBY RADZENIA SOBIE ZE STRESEM

Radzenie sobie ze stresem to wysiłek skierowany na opanowanie, zredukowanie lub tolerowanie zewnętrznych lub wewnętrznych żądań.

JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM?

Metod radzenia sobie ze stresem jest wiele. Dobrze jest wypróbować kilka i znaleźć najlepszą dla siebie.

Głębokie oddychanie – to najprostszy sposób na walkę ze stresem. Ważne jest aby oddech był spokojny i miarowy.

Elektroniczne papierosy (tzw. e-papierosy) to kolejne zagrożenie zdrowia publicznego, które pojawiło się na przestrzeni ostatnich lat.

Są to urządzenia elektroniczne, które podgrzewając ciecz zawierającą nikotynę, aromaty i inne substancje chemiczne o szkodliwym działaniu, wytwarzają aerozol lub mieszankę małych cząstek w powietrzu, które następnie są wdychane przez użytkownika.

Template by JoomlaShine