•  Zadzwoń do nas
  •  32 2581889

Search HP

Oglądając ten krótki filmik dowiecie się czym są dopalacze oraz w jaki sposób wpływają na organizm człowieka, jakie szkody wyrządzają.

Przesyłamy Państwu prezentację: Bezpieczne dziecko- mini poradnik dla rodzica

1. KONTROLUJ CZAS SPEDZANY PRZED EKRANAMI TELEFONÓW, TABLETÓW, ITD. (ile czasu byłeś w sieci, w jakim celu korzystałeś z urządzeń, jak często po nie sięgasz).

Drodzy Rodzice,

Każdy z nas wie, że Internet nie jest bezpiecznym miejscem dla dzieci. Są jednak w sieci strony i portale zawierające wartościowe treści, które mogą wzbogacić i wspomóc rozwój zainteresowań naszych milusińskich lub urozmaicić zabawę o ciekawe treści. Strony tutaj polecane zawierają treści pozytywne i są miejscem bezpiecznym dla dzieci.

Szanowni Państwo.

Informujemy, że w ramach pomocy pedagoga szkolnego został uruchomiony telefon do konsultacji z pedagogiem dla rodziców i uczniów.  Możecie Państwo dzwonić z problemami dotyczącymi dzieci, uwagami dotyczącymi kształcenia na odległość. Uczniowie mogą skorzystać z pomocy i wsparcia w trudnej obecnie sytuacji.
Numer telefonu: 727-709-159.
Godz. konsultacji:
poniedziałek 14.00-15.30
Wtorek 11.30-12.30
Środa 12.00-13.00
Czwartek 12.00-13.00
Piątek 11.30-12.30

Każde dziecko powinno znać podstawowe zasady bezpiecznego zachowania się w rożnych sytuacjach. Pod tym linkiem można znaleźć cenne wskazówki

Szanowni Państwo,

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach, będący organizatorem rodzinnej pieczy zastępczej poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej.

SPOSOBY RADZENIA SOBIE ZE STRESEM

Radzenie sobie ze stresem to wysiłek skierowany na opanowanie, zredukowanie lub tolerowanie zewnętrznych lub wewnętrznych żądań.

JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM?

Metod radzenia sobie ze stresem jest wiele. Dobrze jest wypróbować kilka i znaleźć najlepszą dla siebie.

Głębokie oddychanie – to najprostszy sposób na walkę ze stresem. Ważne jest aby oddech był spokojny i miarowy.

Template by JoomlaShine