•  Zadzwoń do nas
  •  32 2581889

Search HP

Pobierz numer 1, numer 2, numer3 Informatora Samorządu Uczniowskiego z ulicy Dekerta oraz numer 1 Informatora Samorządu  Uczniowskiego z ul Józefowskiej. Zapraszamy do czytania.

Informator numer 4

Omawiane przez nas tematy:

Autyzm

Akcje:

Wesołe Piątki

Wyzwania piątkowe - relacja

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Organy Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/2020:

1. Przewodniczący SU: Maria Śmietańska

2. Zastępca: Irena Hertlein

3. Poczet sztandarowy: Tymon Dziechciarz; Alicja Matysiak, Agata Schmidt

4. Opiekunowie SU oddział I-III- mgr Tamara Jamróz

5. Opiekunowie SU oddziały IV-VIII - mgr Mirosław Rusinowski, Marta Kazuch

27 września Samorząd uczniowski w małej szkole ogłosił Dniem Kolorowych Skarpetek.

W dniu 30 października 2019r. odbył się kolejny niezwykły dzień. Tym razem pod hasłem "Dzień Szalonej Fryzury - przyjdź ciekawie uczesany, a nie będziesz pytany".

8 listopada o symbolicznej godzinie 11:11 uczniowie "małej szkoły" wspólnie odśpiewali 4 zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego” w ramach akcji „Szkoła do hymnu”.

8 listopada 2019 roku o 11.11 cała społeczność szkolna na czele z Panią Dyrektor Aleksandrą Musioł zaśpiewała Hymn Państwowy.

Prawie 1,3 mln uczniów z ponad 11 tys. szkół przyłączyło się do akcji MEN „Szkoła pamięta” zaplanowanej na 25 października br. Celem inicjatywy było zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych,

14 lutego, w Walentynki Samorząd Uczniowski przygotował specjalna skrzynkę, do którego można było wrzucać kartki dla swojej sympatii.

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”

Flora Edwards

Template by JoomlaShine