OBIEKT PRZY UL. DEKERTA 1

 

Nazwa zajęć

Nazwisko i imię

nauczyciela

Dzień

Godzina

Sala

„English in projects”- koło języka angielskiego  - klasa 5

Białoskórska Katarzyna

piątek

13.50-14.35

s. 3

„Ruch to zdrowie”

Burzyńska Gabriela

poniedziałek

16.30-17.15

sala gimnastyczna

„Już potrafię…” zajęcia dla klasy 4

Dyrda Izabela

czwartek

13.45-14.30

s.27

„Wczoraj i dziś” – koło historyczne

Dobrosielski Damian

środa

14.40-15.25

s. 15

„Trzymaj formę” – koło sportowe dla klas 5-6

Gaweł Renata

poniedziałek

7.00-7.45

sala gimnastyczna

Koło taneczne

Gawor Agnieszka

wtorek

7.10-7.55

s. 13

Koło z j. angielskiego dla klas 4-7

Józefowska Danuta

środa

13:45-14:30

s. 25

Koło matematyczne – klasy 7-8

Kaczmarek Anna

czwartek

7.10-7.55

s. 24

Ćwiczymy koncentrację i pamięć

Kalita Ilona

piątek

15:00-15:45

gab. pedagoga

Spotkanie z językiem polskim -klasy 6-7

 Kazuch Marta  wtorek  7.10-7.55  s.27
 Fun with English- koło języka angielskiego  Komarnicka Anna czwartek (pierwszy i trzeci w  miesiącu)  7:00-7:45  s.25

"Culture and skills"- koło języka angielskiego

Komarnicka Joanna

wtorek (pierwszy i trzeci w  miesiącu) 7:00-7:45

s.13

„Ciekawa biologia”

Malczewska Mirosława

piątek

12.45-14.30

s. 8

„Technika wokół nas”

Marciniak Grażyna

czwartek

13.40-14.25

s.14

Koło biblioteczne

Marzec Anna

wtorek

7.05-7.50

biblioteka

„Literackie światy" -  koło polonistyczne – klasy 4-6

Olczyk Agnieszka

czwartek

13.45-14.30

s. 21

„Mach mit!" - spotkania z językiem niemieckim

Olszewska Alina

piątek

14.40-15.25

s. 26

Koło matematyczne

Pocheć Bogumiła

wtorek

13.45-14.30

s. 13

Spotkania z historią- koło historyczne

Rusinowski Mirosław

czwartek

13.50-14:35

s.15

Kółko gitarowe

S. Helena Skupień

wtorek

14.40-15.25

s. 25

Koło muzyczne

Szymik Marcin

poniedziałek

14.40-15.25

s. 30

Koło geograficzne

Tyczka Tomasz

poniedziałek

13.45-14.30

s. 8

 „Młody redaktor"- koło dziennikarskie

Wilk Hanna

poniedziałek

7.10-7.55

s. 12

"Fizyka i chemia się liczą”- koło fizyczno-chemiczne

Wojtków Katarzyna

Wtorek

14.40-15.25

s. 27

"Misja zdrowie”- koło sportowe

Wystel  Marcin

środa

7.00-7.45

sala gimnastyczna

Koło matematyczne

Zbrońska-Langner Ewelina

poniedziałek, czwartek

7:00-7:45

s. 27

Koło informatyczne

Zbrońska-Langner Ewelina  wtorek  15:30-16:15  s. 21

Koło sportowe-szermierka

 Zieliński Marcin  czwartek  17.30-18.15 salka szermiercza obiektu Kolejarz 

 

OBIEKT PRZY UL. JÓZEFOWSKIEJ 

 

Nazwa zajęć

Nazwisko i imię 
nauczyciela

Dzień

Godzina

Sala

Koło „Małego Ratownika”

Dziuba Joanna

piątek

14.15-15.00

2

„Maska, rekwizyt i słowo” – zajęcia teatralne

Glinkowska Anna

poniedziałek

14.30-15.15

sala gimnastyczna

„Kuźnia pomysłów” – koło artystyczne”

Jamróz Tamara

poniedziałek 

8.00-8.45

16

Koło z języka angielskiego – zajęcia dla klas 2

 Komarnicka Anna

środa (tygodnie parzyste - klasa 2a)

środa (tygodnie nieparzyste -klasa 2b)

 
14:35-15:20   s.12

„Wiem więcej” – zajęcia dla klasy 3

„Przyroda wokół nas”

Leszczyńska Jolanta

Wtorek (co drugi tydzień) 

Wtorek (jeden raz w miesiącu)

13.30-14.15

13.45-16.30

Mała Szkoła 

Pałac Młodzieży

„Wędrówki z Jezusem” – dla  klasy 3

s. Łojek Beata

poniedziałek 

13.40-14.25

s.12

„Eko-Eksperci”  - koło przyrodnicze

Wasilewska Aleksandra

poniedziałek

11:40-12:25

s. 17

Taniec ludowy

Aleksandra Złomek

środa

15.00-15.45

sala gimnastyczna