Koordynatorem programu jest p. Joanna Dziuba, współkoordynatorzy to p. Ilona Kalita i p. Alina Olszewska

„Więc wstąp…

Jeśli tylko chcesz wstąp

Zrzuć płaszcz i buty

I siądź

A ugoszczę Cię

Radością Zrozumienia

Naparem Wzruszeń

Okruchami Szczęścia

Isia

Cześć,

Witajcie Drodzy Uczniowie!!!

Zdajemy sobie sprawę, że trwająca nauka zdalna i wydłużający się czas izolacji może nie być dla Was łatwy (zresztą tak jak dla wielu
z nas, dużych i małych ). W związku z tym chcemy Was poinformować, że w naszej szkole podjęliśmy działania w ramach  programu „Razem Raźniej”.

W ramach grupy „Razem Raźniej” działania podjęła klas 7 b ze swoim wychowawcą p. Alina Olszewską, która jest jednocześnie  Rzecznikiem Praw ucznia,  pedagog szkolny p. Joanna Dziuba i psycholog szkolny p. Ilona Kalita.

Proponujemy Wam wsparcie i możliwość zapoznania się z działaniami innych w trakcie pandemii. Uczniowie klasy 7 b chcą Wam zaoferować pomoc koleżeńską w nauce np. z zakresu j. angielskiego, j. polskiego. Chcą podzielić się z Wami swoimi pasjami i zainteresowaniami, w krótkich tutorialach chcą pokazać jak wykonać różne ciekawe  rzeczy .

Jeśli i Wy macie ochotę podzielić się swoimi pasjami  i chcecie pokazać, że, podczas pandemii można ciekawie spędzać czas, poznawać nowych ludzi,  wzbogacać wiedzę i umiejętności ,  pomagać innym -  dołączcie do nas.

Jeśli potrzebujecie wsparcia, pomocy ze względu na rożne problemy możecie zgłosić się do opiekunów programu p. A. Olszewskiej, p. J. Dziuby lub p. I. Kality. My chętnie Was wesprzemy i każdemu chętnemu  pomożemy.

Możecie poznać inne osoby , które   borykają się z podobnymi problemami jak Wy, ale też takie, które będą gotowe do podzielenia się z innymi swoimi sposobami na radzenie sobie z różnymi trudnościami codziennego życia. Chcemy Wam też zaproponować zapoznanie się z różnymi narzędziami i technikami radzenia sobie ze stresem, sposobami na skuteczną organizację własnego czasu, ale też będziemy Was zachęcać do poszukiwania własnych, indywidualnie dostosowanych sposobów radzenia sobie.

Jeśli jesteście zainteresowani pomaganiem innym , dzieleniem się swoimi pasjami i wiedzą lub potrzebujecie wsparcia prosimy o kontakt na platformie TEAMS za pomocą czatu prywatnego do wymienionych opiekunów. Możecie też skontaktować się z nami poprzez dziennik elektroniczny.

Nasze działania znajdziesz na stronie internetowej szkoły w zakładce „Razem Raźniej”.

Rady i porady

Zdrowy sen

Jak uzależniamy się ode mediów cyfrowych

Prezentacje uczniów klasy 7b